Pierwsza edycja konkursu rozstrzygnięta. W dniu 9 września 2019 r. w gdańskiej hali AmberExpo gościły firmy z pomorza nominowane do nagrody Dziennika Bałtyckiego w pięciu kategoriach.

Wśród nominowanych do wyróżnienia w kategorii firma odpowiedzialna społecznie znalazł swoje miejsce również Port Service.

Zwycięzców konkursu w poszczególnych kategoriach wyłonili zaproszeni przedstawiciele władz lokalnych, przedsiębiorcy i grono ludzi nauki.

Port Service chociaż nie uzyskał wystarczającej ilości głosów, aby znaleźć się na pierwszym miejscu to otrzymaną nominację traktuje jako dodatkowy impuls do dalszej pracy w obszarze etycznych i ekologicznych aspektów naszej działalności.

Wypracowanie przejrzystych praktyk opartych na szacunku dla społeczności, odpowiedzialność za środowisko i pracowników to nasze priorytety, które wdrażamy do standardów prowadzonej działalności.

Gratulujemy zwycięzcom !!!!!!!!!!!!!!!!

Szerzej o wydarzeniu można przeczytać tutaj https://dziennikbaltycki.pl/gala-konkursu-top-100-pomorza-w-gdanskim-amberexpo-wreczylismy-nagrody-w-pieciu-kategoriach-zdjecia-wideo/ar/c3-14404005