Port Service został sponsorem tytularnym młodzieżowych drużyn Wybrzeża Gdańsk w piłce ręcznej. To kolejny krok spółki, mający na celu wsparcie i integrację lokalnej społeczności. I kolejny krok wykonany w trosce o zdrowie oraz aktywny wypoczynek młodych mieszkańców Pomorza.

W sezonie 2021/22 zespoły piłki ręcznej dzieci, młodzików, juniorów młodszych i juniorów Wybrzeża Gdańsk będą grały pod nazwą Port Service Wybrzeże Gdańsk. Nazwa i logo Port Service pojawi się na koszulkach młodych zawodników oraz na strojach kadry trenerskiej.

– Wsparcie dziecięcych i młodzieżowych zespołów Wybrzeża Gdańsk w piłce ręcznej to dla nas naprawdę ważne wydarzenie. Cieszymy się, że rozmowy z klubem przebiegły pomyślnie i już wkrótce młodzi piłkarze ręczni będą grali w koszulkach opatrzonych nazwą Port Service. Zaangażowanie w sport, a szczególnie współpraca z tak doświadczonym klubem, jak Wybrzeże Gdańsk ma dla nas ogromne znaczenie – podkreśla Anna Lewandowska, rzecznik prasowy Port Service.

Istniejące w latach 1951–2003 Wybrzeże Gdańsk dziesięć razy zostało mistrzem Polski. Reaktywowany w 2010 roku klub z powodzeniem walczy w polskiej Superlidze. Wsparcie młodzieżowego zaplecza gdańskich szczypiornistów to dowód wkładu, jaki wnosi marka Port Service w rozwój gdańskiego sportu, a jednocześnie to powód do dumy i szansa na wspólne świętowanie sukcesów gdańskich piłkarzy ręcznych.

Warto przypomnieć, że w sezonie 2020/21 aż dwa zespoły juniorów Wybrzeża Gdańsk wywalczyły awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Tym samym, Wybrzeże, Jako jedyny klub piłki ręcznej w Polsce wprowadziło aż dwie drużyny do grona 8 najlepszych zespołów w kraju.
– Będziemy z piłkarzami ręcznymi Wybrzeża na dobre i złe. Mamy nadzieję, że doping całej ekipy Port Service doda im skrzydeł i będzie wsparciem w osiąganiu kolejnych sukcesów – mówi Anna Lewandowska.