„Zainteresowanych ofertą pracy Aparatowego CV proszę wysyłać na dsiwicki@portservice.com.pl

Poszukujemy kierowcy kat. B lub BE

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • miłą atmosferę, niezbędne wsparcie oraz stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju oraz podniesienia kwalifikacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B lub BE
  • uprawnień ADR (podstawowe)
  • dobrego stanu zdrowia

Pracownik fizyczny stacji Termicznej Obróbki Odpadów

Firma Port Service Sp. z o.o. w Gdańsku, ul. Sucharskiego 75 zatrudni od zaraz pracowników na stanowisku pracownik fizyczny stacji Termicznej Obróbki Odpadów.

Wykształcenie:

  • Zawodowe

Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-to godzinnym, także w sobotę,  niedziele, święta
Staranność, dokładność, sprawność ruchowa.
Mile widziane:

  • Dodatkowe uprawnienia np. kierowanie wózkami widłowymi

Opis stanowiska:

  • zapewnienie utrzymania porządku na placu odpadów i w pomieszczeniach należących do stacji TOO,
  • udział w pracach remontowych i modernizacyjnych spalarni,
  • kontrola pracy maszyn i urządzeń należących do stacji TOO.

Oferty zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: wmendalka@portservice.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”