Otwartość na drugiego człowieka i zaangażowanie społeczne z wyróżnieniem

W radosnej i wzruszającej atmosferze odbyły się oficjalne uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku. Dzieci cieszyły się z rozpoczynających wakacji oraz nagród jakie ufundowała firma Port Service, która wielokrotnie doceniała już wybitne osobowości i postawy uczniów w tej szkole. To nie przypadek, że wspieramy – placówki oświatowe reagując na ich potrzeby. Dawanie to też radość i satysfakcja.

24 czerwca licznie zgromadzeni rodzice i nauczyciele mogli podziwiać występ uczniów, którzy poprzez przedstawienie, piosenki i wiersze postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień. Najmłodsi przebrani byli w stroje marynarskie a dekoracje przypominały nadmorskim rodowodzie szkoły.

Po części artystycznej przyszedł czas na podsumowanie roku i uhonorowanie uczniów o wybitnych osobowościach.

Wyróżniono sześcioro uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wykazali się m.in. działalnością charytatywną, uczestnictwem i reprezentowaniem szkoły w konkursach czy olimpiadach, ale także koleżeńską i pomocną postawą.

Za tak godne naśladowania postawy Port Service obdarował wyróżnione osobowości książkami i grami planszowymi, które pomogą im zdobywać wiedzę i rozwijać kreatywność. Do rąk dzieci trafiły takie pozycje literatury jak „Opowieści o tym co w życiu ważne” oraz „Wolność, pokój, przyjaźń – o tym co w życiu ważne”.

Bardzo wielką satysfakcję przyniósł nam moment, kiedy Pani Dyrektor w imieniu społeczności szkolnej podziękowała naszej firmie Port Service – za owocną wieloletnią współpracę. Otrzymany upominek od szkoły i słowa wdzięczności płynące z serca są dla nas impulsem i motywacją do dalszego działania.

Dziękujemy !!!!!